O nás


Staňte se našimi zákazníky! Toto vše Vám můžeme nabídnout:

Loajálnost. Vážíme si klíčových osobních vztahů a spokojenost zákazníka klademe nade vše.

Aktivita. Přicházíme za klienty s konkrétními nápady a inovacemi v oblasti komunikace, které nejsou obecné, ale posouvají kupředu jejich byznys.

Zkušenost. Značka Magic Seven je na trhu od roku 1993. Klademe důraz na kvalitu, profesionalitu i obecné lidské kvality u všech pracovníků. Jsme součástí mezinárodní nezávislé sítě, díky níž máme globální povědomí nejen o marketingu, ale i ekonomice, legislativě a trendech. Tyto znalosti zúročujeme v každodenní práci.

Reference. Nejen, že můžeme zobrazit celou řadu významných značek v nejrůznějších odvětvích, pro které jsme dělali a děláme reklamu, ale máme klienty, pro které pracujeme už více než 12 let. Považujeme to za nejlepší referenci.

Kontrola kvality. Bez ohledu na to, jestli je kvalita určující osou trojimperativu projektu, dodáváme vždy kvalitní služby. Zákazníci, pro něž realizujeme ucelené projekty, mají kromě projektového manažera také supervizora.

Zázemí. Naším největším trumfem je projektový fullservis, který zahrnuje analýzy, strategie, realizační a hodnotící část. Tzv. In house realizujeme strategické plánování, projektové řízení, kreativu, DTP s výstupy na iPad, animace a 3D modelování, SEO analýzy, vývoj microsites, korporátních webů, e-shopů, flash aplikací a bannerů a také digitální tisk.

Novinky Kontakt